Contact Us→

get involved with SFS

Donate

help support our cause

Songs for Saplings

Z radością oddajemy do rąk polskich słuchaczy pierwszą płytę z serii Song for Saplings autorstwa Dana Dirksen. Ta wspaniała kobieta i wspaniała artystka storzyła ponad 100 piosenek z myślą o swoich sześciorgu dzieci, jednak zdecydowała się udostępnić je wszystkim. Dziękujemy, Dana!

Odpowiedzi na pytania, vol.1, Bóg i Stworzenie

Płyta „Odpowiedzi na pytania, vol.1, Bóg i Stworzenie“ zawiera pierwsze 22 piosenki. Są one tak pomyślane, aby ułatwić najmłodszym zapamiętanie podstawowych prawd o Bogu. Płyta jest doskonałą pomocą przy prowadzeniu zajęć edukacyjnych dla dzieci. Pytania stawiane w piosenkach zaczerpnięte zostały z Małego Katechizmu Westminsterskiego z 1647 roku.

W nagraniu wersji polskiej udział wzięli młodzi i nieco starsi członkowie i przyjaciele Kościoła Dobrego Pasterza (dobrypasterz.org.pl) w Warszawie: Bogdan Byczyński, Agnieszka Komarczewska, Alicja Komarczewska, Amelia Komarczewska, Ola Niemyska, Helena Smoczyńska, Sylwia Szuszkiewicz, Jadzia Waszak i Stanisław Waszak.

Autorką wszystkich piosenek jest Dana Dirksen. Wersja polska jest tożsama z wersją amerykańską. Cała warstwa muzyczna, treść w sensie merytorycznym, grafika są identyczne. Śpiewamy oczywiście po polsku. Teksty na polski przełożył Stanisław Waszak.

Dziękujemy doktorowi Dariuszowi M. Bryćko za konsultację teologiczną tekstu polskiego. Dziękujemy Wojtkowi Smoczyńskiemu za udostępnienie studia (barrakuda.com.pl).

Realizacja nagrań: Craig Smith (instrumenty), Dana Dirksen i Boomer Bate (polski wokal)

Wielkim błogosławieństwem dla nas wszystkich była możliwość uczestniczenia w realizacji tego przedsięwzięcia. Nie możemy już doczekać się nagrywania kolejnych płyt!

Dziękujemy Naszemu Panu i Zbawcy, Jezusowi Chrystusowi. Od Niego, przez Niego i dla Niego istnieją wszystkie rzeczy. Jemu bądź chwała na wieki wieków. Amen.

W imieniu zespołu pracującego przy tworzeniu tej płyty

-Michał Rogatko

Jak zamawiać?

Osoby i instytucje rezydujące w Polsce zainteresowane płytą „Odpowiedzi na pytania, vol.1, Bóg i Stworzenie“ w wersji proszone są o kontakt drogą elektroniczną z adresem: sekretariat@dobrypasterz.org.pl